„Ostrava sportuje”

Freediving

Jsi ve vodě jako doma? Chceš zkusit potápění, ale nemáš peníze na drahé vybavení? Zkus na Sport Fun Festu freediving – jeden z nejpřirozenějších sportů.
Freediving

Freediving, také známý jako apnoe nebo nádechové potápění, je jedním z nejrychleji se rozvíjejících sportů na světě! Umožňuje potápěčům zkoumat krásy podmořského světa na jeden nádech, bez břemene dýchacího přístroje a bez investice do drahého vybavení.

Téměř každý se může naučit potápět na nádech! Zároveň je to skvělá aktivita na podporu fyzické zdatnosti a výdrže. Není divu, že si tato zábava a vzrušující sport i nadále získává popularitu na celém světě.

Freediveři všech generací, úrovní a zkušeností obyčejně nenalézají slova, když vyprávějí o pocitech při pohybu pod vodou na jeden nádech. Jedna věc na které se ale shodují všichni, je: Freediving je návykový.

Co mnozí nevědí je, že Freediving je sport, založený na základních návycích. Proto vás můžeme během několika dní naučit to, co by mohlo trvat roky získávání zkušeností.

A právě instruktoři FII (Freediving instructors international) Vám na Sport Fun Festu vysvětlí principy freedivingu, poradí vám a dají tipy do začátku. A pak si budete moci freediving vyzkoušet přímo na Sport Fun Festu i s Alenou Zabloudilovou!