„Ostrava sportuje”

  • Úvod
  • Aktuality
  • Jedinečné zážitky a originální sběratelské předměty

Jedinečné zážitky a originální sběratelské předměty

Trénink s hokejisty HC Vítkovice Steel, jízda v Dakarském speciálu, míč Adidas Finale Lisbon TOP s podpisy všech hráčů FC Baník a mnoho dalších exkluzivních odměn čeká právě na vás.


  Obdarujte sebe nebo své blízké originálními dárky, které nikde jinde neseženete!

Tomáš Vrátný a Bonver Dakar Project vám budou dělat společnost na naprosto unikátním víkendovém pobytu, kde si zažijete opravdový Dakar - ježdění, testování, servis, údržbu a večerní grilování a kempování. 

Máte v rodině hokejového fanouška? Pak určitě musí mít profi extraligovou hokejku, dres a kšiltovku, obojí vlastnoručně podepsané všemi hráči HC Vítkovice Steel i s věnováním! Pro vášnivé fanoušky nabízíme neopakovatelnou možnost si zatrénovat s týmem HC Vítkovice Steel, prohlédnout si jejich halu a dokonce trénovat s profesionálním trenérem a bývalým extraligovým hráčem Liborem Pavlišem, který vás vezme i na večeři!

Hokej vás nebere a žijete fotbalem? Fotbalisté FC Baník Ostrava věnovali fotbalový míč a dres s podpisy celého týmu. Chcete si spíše zahrát a nebaví vás zakopávat na trávě v parku? Máte možnost si pronajmout fotbalové hřiště v Buly Aréně včetně sprch a šaten!

Basketbalový tým NH Ostrava nabízí permanentku na jejich utkání, tričko, kšiltovku a basketbalový míč, vše s věnováním hráčů a autogramy.

Potřebuje vaše oslava nebo festival pořádně rozproudit a chcete pobavit davy lidí? Cirkus trochu jinak pro vás udělá ohňovou či provazochodeckou show, která vyrazí dech všem divákům a uspořádá workshopy cirkusových umění a teambuildingové akce.  A pokud si chcete vyzkoušet tyto dovednosti v soukromí, nejlepší cirkusoví trenéři a instruktoři vás ochotně vše naučí.

Tak neváhejte a pořiďte sobě a svým blízkým tyto jedinečné zážitky a originální předměty. Nejenže potěšíte své známé a zažijete něco nového, ale také pomůžete festivalu, který se snaží šířit osvětu ve světě sportu. 

Všechny zážitky zmíněné výše a mnohem více najdete v našem projektu Sport Fun Fest na serveru HitHit.