„Ostrava sportuje”

O festivalu Sport Fun Fest

Pozvánka do světa sportu, rychlosti, adrenalinu a zajímavých informací.

Víme, že Ostrava je Evropským městem sportu 2014. Ale víme, kam jít sportovat?

Asi každý, ať už dítě nebo dospělý, zná dobře pořekadlo „sportem ku zdraví“. My ovšem boříme mýty a brzy se v Ostravě a blízkém okolí bude tradovat „sportem ku radosti“. Radost a potěšení je pro nás ve světě sportu na prvním místě. A dobře víme, že děláte-li něco s radostným nadšením, zdraví i sportovní výkony si k vám cestu najdou.

Titulem Evropské město sportu 2014 se moravskoslezská metropole zavázala, že bude podporovat sport více než dosud. Prioritou města je podpora reakčního sportování každého z nás. Z tohoto podhoubí vystává i myšlenka Sport Fun Festu. Naším cílem je seznámit veřejnost se sportovními kluby severomoravského kraje a seznámit publikum se hvězdami sportovního světa, kteří jsou úzce spjati s moravskoslezským krajem. Dveře do světa sportu otevřeme každému bez omezení věku či pohlaví.

Sport Fun Fest je atraktivní, stylová, vzdělávací, soutěžní a hlavně zábavní akce pro děti i dospělé všech věkových kategorií v rámci projektu Ostrava – Evropské město sportu 2014. První ročník festivalu vyvrcholí 31. srpna 2014 na hlučínské štěrkovně. Těšit se můžete na vystoupení špičkových sportovců Moravskoslezského kraje a úspěšných reprezentantů České republiky, autogramiády a setkání s významnými osobnostmi českého sportu, závody a jiná přátelská utkání nebo na spoustu dalších sportovních, tradičních i méně tradičních, aktivit.

Chcete obohatit váš životní styl? Pojďte s námi na SPORT FUN FEST.