„Ostrava sportuje”

Rozhovor s PR managerkou Jitřenkou Navrátilovou

Rozhovor s PR managerkou Jitřenkou Navrátilovou

Jitřenko, povyprávěj nám, jak se formovala tvá sportovní kariéra? Nutili tě rodiče do nějakého sportu?

Nikdy mě nenutili do žádného sportu. Nejsem ze sportovní rodiny, takže si z dětství vzpomínám jen na krátké cyklovýlety k rybníku či celodenní pobyt na plovárně. Ale zároveň mohu s klidným srdcem říct, že ve všech mých nápadach mě rodiče podpořili, a tak jsem třeba začala chodit do aikida a hned po první hodině to zabalila. A moje sportovní kariéra? Ta je na vzestupu. :)

PR managerka? Co je náplní tvé práce?

Budu udržovat vztahy s veřejností. :) Tímto se veřejně zavazuji, že vždy ráda odpovím na veškeré vaše dotazy. A také slibuji, že si pečlivě nastuduji pravidla a zásady všech sportovních disciplín, které se budou na Sport Fun Festu prezentovat. :)

Vrcholem Sport Fun Festu podle tebe bude? Co si zaručeně nenecháš ujít?

Je tomu tak měsíc, kdy se ve dveřích zjevil můj milý s knihou Když běhá žena. A já začala číst a běhat. Tým Sport Fun Festu mě svojí energií a nadšením natolik vyhecoval (a opravdu myslím jen tu pozitivní energii, nikdo nic neřekl, vlastně ani nikdo nevěděl, že pár dní běhám, znali mě jen ze schůzek v kavárně, tam jsem většinou nepohrdla nějakým dortem, tam jsem rozhodně jako sportovec nevypadala), že poběžím svůj první půlmaraton. Akce Běžím s Majklem pro mě bude nejspíš jeden z vrcholů. Těším se, že mi přijdete fandit nebo si zaběháte se mnou.