„Ostrava sportuje”

Hokej

Chtěl sis vždy zastřílet na hokejovou bránu? Zajímá tě, jak rychle na ni dokážeš vystřelit?
Hokej

Nejkvalitnější hokejová škola na Moravě s 10-ti letou tradicí – Hokejová škola Ostrava – pro vás připravuje hokejový workshop – budete si moci zkusit zastřílet na hokejovou bránu, která vám dokonce změří, jak rychle letí vaše střela.

Zkušení instruktoři a trenéři vás naučí správnému způsobu střelby a naučí vás základní hokejové dovednosti, které si pak budete moci vyzkoušet v praxi na měřicí bráně.

Hokejovou exhibici si pro vás připravuje Jiří Burger, který vám vysvětlí techniky střelby, ukáže vám správnou střelbu na bránu, řekne vám o tom, jaké je to na ledě a bude mít na Sport Fun Festu taky svoji autogramiádu!

Hokej je v česku velmi oblíbený sport. Především se každému vybaví lední hokej, ale jelikož tu led nemáme celý rok, tak je spousta jiných disciplín hokeje – pozemní, podvodní, in-line hokej nebo třeba hokejbal.

Hráči při ledním hokeji dosahují obrovských rychlostí a puk dokáží vystřelit i rychlostí, která přesahuje 160 km/h. Chceš vědět, jak rychle vystřelíš puk ty? Tak přijď na Sport Fun Fest a vyzkoušej si to na vlastní kůži!