„Ostrava sportuje”

Trampolíny

Skoky na trampolíně – dříve téměř neznámá gymnastická disciplína zažívá v Česku obrovský rozmach. Přijďte si na Sport Fun Fest zaskákat a najděte v sobě vášeň pro tento neotřelý sport!
Trampolíny

Chcete posílit a zpevnit své tělo, ale nebaví vás dřít v posilovně? Hledáte nový sport pro své dítě, které nebaví běhat po hřišti? Skákání na trampolíně je zábavný, ale zároveň náročný sport, který zaujme jak děti, tak dospělé.

Skákání na trampolíně zábavnou formou posiluje a zpevňuje tělo, zároveň zlepšuje naši koordinaci, soustředěnost a je vhodné k odreagování nebo k tréninku pro sporty jako jsou třeba skoky do vody nebo skoky na lyžích a snowboardu. Trampolína se ale využívá i při nejrůznějších rehabilitačních cvičeních.

Základní prvky skákaní na trampolíně vás budou učit reprezentanti České Republiky TJ Rožnov pod Radhoštěm – Kateřina Solanská, česká reprezentantka a několikanásobná mistryně České Republiky juniorek a žen v kategorii jednotlivkyň a synchronních dvojic, a Adam Sült, český reprezentant zařazený Komisí skoků na trampolíně do družstva olympijské přípravy a mimo jiné také Mistr světa v kategorii mužů jednotlivců a synchronních dvojic.

Tak na co ještě čekáte? Skočte si na Sport Fun Fest a přidejte se k nám!